Biuro podrózy Cesta
CestaHOTEL „BATORY” SZCZAWNICA

Zapraszamy Państwa do pobytu w Hotelu Batory z 1874 roku. Budynek Hotelu położony jest w centrum Szczawnicy. Doskonałe warunki pobytowe, czyste powietrze, pijalnie wód mineralnych, piękne widoki, zapewnią Państwu niezapomniany i udany wypoczynek. Zapraszamy wczasowiczów indywidualnych i grupy wycieczkowe. Do dyspozycji gości oddajemy 27 pokoi 1, 2 osobowych (z możliwością dostawek). Każdy pokój posiada własną łazienkę z WC i kabinę prysznicową. Hotel posiada pokój dla dzieci - wyposażony w gry i zabawki. Każdy pokój wyposażony jest w dostęp do internetu, TV SAT, radio i telefon.Hotel posiada pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych. Dysponujemy niepłatnymi miejscami postojowymi, monitorowanymi całą dobę przez kamery.
CestaPENSJONAT „SKALNY” SZCZAWNICA

Zapraszamy Państwa do pensjonatu "Skalny" położonego w bliskości Ľródeł wód mineralnych. Czystość powietrza, tradycyjna kuchnia regionalna, wspaniałe widoki, gwarantują Państwu udany wypoczynek. Oferujemy Państwu: 50 miejsc noclegowych w pokojach 2 , 3 i 4 osobowych z łazienkami oraz typu studio z łazienkami i TV -kablową. Domowa kuchnia i stołówka na miejscu. Parking dla samochodów obok budynku. W sąsiedztwie znajdują się: basen kryty, pijalnie wód mineralnych, wyciąg krzesełkowy oraz trasy narciarskie.
CestaOŚRODEK WARTA-NAWIGATOR SZCZAWNICA

W czteropiętrowym Ośrodku, wyposażonym w windę i klimatyzację większości ogólnodostępnych pomieszczeń, czeka na Państwa 120 miejsc hotelowych w pokojach 1-, 2- i 3-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę, wyposażony jest w telewizor, radio, telefon, lodówkę i czajnik bezprzewodowy. Pokoje 2-osobowe oraz dwupokojowe apartamenty posiadają balkony, z których rozciąga się piękny widok na pobliskie góry. Do dyspozycji gości Nawigatora oddajemy monitorowany przez system kamer zewnętrznych parking samochodowy, siłownię, saunę, gabinet masażu, kawiarenkę internetową, stół bilardowy w drinkbarze oraz salę kina domowego. Ponadto korytarze i klatki schodowe Ośrodka monitorowane są elektronicznie.