Biuro podrózy Cesta
CestaHOTEL "IRBIS" KRAKÓW

Do dyspozycji Państwa oddajemy 24 wygodne i eleganckie pokoje 1, 2 i 3 osobowe. Wszystkie pokoje posiadają łazienki, TV sat., telefon i dostęp do internetu. Oferujemy Państwu bezpłatny parking, również dla autokarów. Restauracja hotelowa serwuje znakomite potrawy kuchni europejskiej, polskiej i regionalnej. W sezonie letnim polecamy ogródek kawiarniany wraz z grillem.
CestaHOTEL "ESTER" KRAKÓW

Hotel ESTER jest położony w samym sercu krakowskiego Kazimierza na ulicy Szerokiej, kilkanaście minut drogi od krakowskiego Rynku Głównego. Spacerując tutejszymi ulicami, można odtworzyć oczyma wyobraĽni zaginiony świat chasydów i cadyków rabinów, tu z dala od zgiełku miasta współistnieją: dwie religie, dwie kultury polska i żydowska. Z okien hotelu rozprzestrzenia się widok na : Synagogi : Remus, Poppera, Starą , na wieże Kościołów: Bożego Ciała, Św. Katarzyny oraz niezliczoną ilość zabytkowych kamieniczek.
CestaHotel "Eden" KRAKÓW

Hotel "Eden" mieści się w starannie odrestaurowanych zabytkowych kamienicach, w sercu dawnej żydowskiej dzielnicy Krakowa Kazimierz. W tych XV - wiecznych wnętrzach znajdziecie Państwo komfort XXI wieku. W pobliżu hotelu znajdują się najważniejsze atrakcje zabytkowego Kazimierza- synagogi, muzea, miejsca utrwalone w filmie „Lista Schindlera”. Tylko 15 minutowy spacer dzieli Państwa od Wzgórza Wawelskiego oraz Rynku Głównego i ścisłego centrum miasta. W sąsiedztwie hotelu zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej oraz postój taksówek, jednocześnie odległość do dworca kolejowego i autobusowego wynosi tylko 2 km.
CestaFortuna Hotel KRAKÓW
blisko centrum
Hotel Fortuna położony jest w centrum miasta Krakowa u zbiegu ulic Czapskich i Piłsudskiego. Oferujemy Państwu 25 pokoi z łazienkami, w nowo odrestaurowanym, zabytkowym wnętrzu. Polecamy Państwu restaurację, kawiarnię hotelową z drink-barem. Położenie Hotelu Fortuna to dla naszych gości dogodny dojazd oraz możliwość zwiedzania starego miasta bez korzystania ze środków transportu. Hotel przyjmuje zwierzęta.
CestaZajazd Teresita
Zajazd Teresita
Serdecznie zapraszamy doZajazdu Cygańskiego TERESITA. Obiekt usytuowany jest przy trasie Kraków-Wieliczka w odległości ok. 8 km od Rynku Głównego. Proponujemy Państwu 70 miejsc noclegowych w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych. 22 pokoje 2 osobowe 5 pokoi 3 osobowych 3 pokoje 4 osobowe
CestaHotelJB

JB Hotel *** położony jest w zacisznej części Krakowa, w pobliżu historycznego Kopca Wandy. Podróżujących na trasie (nr 79) Kraków - Sandomierz i Tarnów czekają: komfortowe warunki wypoczynku, doskonała kuchnia polska oraz gościnna i profesjonalna obsługa. Dogodna lokalizacja i wysoki standard obiektu stanowią o jego atrakcyjności. Jedyny w swoim rodzaju, nowoczesny, starannie wyposażony obiekt jest dla podróżujących, a szczególnie zmotoryzowanych doskonałym miejscem do wypoczynku.