Biuro podrózy Cesta
CestaPensjonat "Toporów" Białka Tatrzańska

Pensjonat "TOPORÓW", usytuowany w centrum Białki Tatrzańskiej, w pobliżu ośrodka narciarskiego, "Kotelnica Białczańska. Nowootrwarty obiekt jest murowany, kryty gontem, z licznymi drewnianymi elementami architektury podhalańskiej. We wszystkich pokojach, zastosowano wykończenie drewnianymi elementami zdobniczymi. Meble z litego drewna. Dysponujemy 101 miejscami w pokojach 1,2,3-osobowych, studiach 2+2 i apartamentach 4 i 6- osobowych. Część pokoi posiada balkony. Pokoje wyposażone w łazienkę ( kabina prysznicowa), TV-SAT, radio, telefon. Pensjonat posiada duży ogrodzony teren z miejscami parkingowymi oraz duży ogród. Istnieje możliwość organizacji ognisk i różnych imprez na własnym terenie, bezpośrednio nad rzeką Białką.
CestaD. W. "U Chramca" BIAŁKA TATRZAŃSKA

Oferujemy 160 miejsc noclegowych w trzech domach położonych w bliskim sąsiedztwie. Pokoje mamy dwu-, trzy- i czteroosobowe, w tym wiele z balkonami. 30 pokoi posiada indywidualne łazienki (wc, natrysk, umywalka). We wszystkich pokojach jest instalacja tv-sat. Wiele pokoi jest wyposażonych w telewizory. Część pokoi wyposażona jest w umywalki. Do tych pokoi przeznaczone są łazienki wspólne na poszczególnych piętrach.
CestaD.W. " u Sarnów" BIAŁKA TATRZAŃSKA
Dom w centrum wsi, z dala od drogi.
Nowo wybudowany dom, wolnostojący, położony na obszernej działce, z dala od drogi, nad potokiem.Blisko do centrum wsi, do sklepów, kościoła, piekarni, ciastkarni, do poczty i biblioteki.Kilkaset metrów do wyciągów na Kotelnicę Białczańską.