Biuro podrózy Cesta
CestaPENSJONAT "BACA" w Poroninie

Serdecznie zapraszamy do naszego nowo otwartego domu. Do Państwa dyspozycji oddajemy siedemnaście pokoi z łazienkami, z których każdy wyposażony jest w telewizor. Wszystkich, którzy po dniu pełnym wrażeń, pragną efektywnie się zrelaksować, zapraszamy do skorzystania z sauny. Nie zapomnieliśmy o tym, że ostre górskie powietrze niezwykle wzmaga apetyt,dlatego zaraz przy domu została otwarta karczma regionalna, w której dobrej strawy nigdy nie brakuje. Tu zapewniamy codziennie miłą atmosferę i wspaniały klimat do hucznej zabawy
CestaDworek U Szostaków
Dworek u Szostaków
Nowo otwarty i nowoczesny ośrodek, położony w malowniczej miejscowości Poronin – Majerczykówka, posiada 60 miejsc noclegowych w pokojach 2-3-4-5 osobowych z łazienkami i multimediami. Możliwość zorganizowania ogniska z pieczeniem barana, można również indywidualnie zapalić grilla. Na terenie posesji znajduje się duży piękny ogród z oczkiem wodnym i widokiem na całą panoramę Tatr słowackich i polskich. Obiekt posiada ogrodzony parking dla samochodów.
CestaPensjonat Orle Gniazdo
Pensjonat Orle Gniazdo
Przygotowaliśmy dla Państwa pensjonat o wysokim standardzie, położony w miejscowości Poronin ok. 7 km od Zakopanego. Pensjonat oferuje pokoje 2,3,4 osobowe z łazienkami, TV oraz balkon z widokiem na Tatry lub Gorce. Do dyspozycji gości oddano: salę kominkową, salę konferencyjną, saunę, basen na powietrzu, boisko sportowe, plac zabaw, parking strzeżony, możliwość jazdy konnej.