Biuro podrózy Cesta
Cesta"U Tośki" MURZASICHLE

Pensjonat "U Tośki" to czteropiętrowy budynek, płożony w malowniczej miejscowości - Murzasichle. Ośrodek wyposażony jest w czterdzieści pokoi, kuchnię, stołówkę, salon z kominkiem, ogrodzony parking, basen i plac zabaw dla dzieci. Słynie ze smacznej, domowej kuchni i szwedzkiego stołu. Przyrządza się tutaj typowo polskie dania.
CestaDom Wypoczynkowy “Tatry” MURZASICHLE

Dom Wypoczynkowy “Tatry” znajduje się w Murzasichle, miejscowości położonej koło Zakopanego. Roztacza się stąd przepiękny widok na panoramę Tatr. Serdecznie zapraszamy do nas turystów indywidualnych oraz grupy zorganizowane: wycieczki, kolonie, zimowiska, zielone i białe szkoły. Posiadamy także odpowiednią bazę do organizacji kursokonferencji, szkoleń, wykładów itp. Obiekt posiada komfortowe pokoje z łazienkami, TV. Proponujemy pełne wyżywienie w obszernej stołówce. Do dyspozycji klientów: ogrodzony parking,sala telewizyjna TV-Video,sale konferencyjne, Organizujemy: ogniska, kuligi,pieczenie barana, prosiąt,góralskie bajanie, Zapraszamy do REGIONALNEJ KARCZMY NA 200 OSÓB.
CestaDom wczasowy "Giewont" MURZASICHLE

Całoroczny ośrodek wypoczynkowy z widokiem na Tatry, położony w przepięknej tatrzańskiej miejscowości - Murzasichle - oferuje 200 miejsc noclegowych w 65 pokojach. Wszystkie pokoje wyposażone są w łazienki i telewizory. Oferujemy pełne wyżywienie. Do dyspozycji również 3 duże sale na 200 miejsc (konferencje, sympozja, itp.). Przed ośrodkiem znajduje się parking dla samochodów osobowych i autokarów. Zapraszamy do nas: grupy zorganizowane, wycieczki szkolne, zimowiska i kolonie letni, zielone szkoły, młodzież na wyjazdy integracyjne, turystów indywidualnych na wczasy rodzinne