Biuro podrózy Cesta
WycieczkaAktualizacja: 2006-06-08
Odwiedzono: 203 razy od 2005-05-19
Czechy - zamki


ŚWIADCZENIA.

* AUTOKAR

*3 NOCLEGI+3 ŚNIADANIA + 3 OBIADOKOLACJE

*OPIEKA PILOTA-PRZEWODNIKA

*UBEZPIECZENIE NW I KL

*WSTĘPY WE WŁASNYM ZAKRESIE : ZAMKI OK. 600 CZK

ZAMKI CZESKIE – JEDNE Z NAJPIĘKNIEJSZYCH I NAJLEPIEJ ZACHOWANYCH W EUROPIE. W ZAMKACH TYCH BĘDZIE MOZLIWOŚĆ ZOBACZENIA PRAWIE WSZYSTKICH STYLÓW ARCHITEKTONICZNYCH STOSOWANYCH PRZY BUDOWIE ZAMKÓW I PAŁACÓW
1 DZIEŃ – WYJAZD OK. 4,oo W KIERUNKU PRZEJSCIA GRANICZNEGO W KUDOWIE. PRZEKROCZENIE GRANICY. PRZEJAZD DO NOWEGO MIASTA – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU RENESANSOWYM, PRZEJAZD DO HRADKA – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU ROMANTYZMU ANGIELSKIEGO, PRZEJAZD DO CHLUMCA – ZWIEDZANIE PAŁACU W STYLU BAROKOWYM OBIADOKOLACJA. NOCLEG.
2 DZIEŃ – ŚNIADANIE – WYJAZD DO KARLSTEJNU- ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYCKIM, PRZEJAZD DO KONOPISTE – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYCKIM. OBIADOKOLACJA. NOCLEG.
3 DZIEŃ – ŚNIADANIE – WYJAZD DO HLUBOKI – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYKU WINDSORSKIEGO, PRZEJAZD DO CZESKIEGO KRUMLOWA – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYCKIM I RENESANSOWYM Z ELEMENTAMI BAROKU. PRZEJAZD DO JIDRICHUVA HRADCA – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYCKIM I RENESANSOWYM. OBIADOKOLACJA. NOCLEG.
4 DZIEŃ – ŚNIADANIE – WYJAZD DO LEDNIC – ZWIEDZANIE ZAMKU W STYLU GOTYCKIM I RENESANSOWYM Z EL. BAROKU. WYJAZD W DROGĘ POWROTNˇ. ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI W PÓ?NYCH GODZINACH NOCNYCH