Biuro podrózy Cesta
WycieczkaAktualizacja: 2006-06-08
Odwiedzono: 298 razy od 2005-05-19
Cztery stolice
Praga,Wiedeń,Budapeszt,Bratysława

ŚWIADCZENIA:

- Autokar
- 4 noclegi( 1 Praga , 1 Brno, 2 Budapeszt)
- 4 śniadania + 4 obiadokolacje
- opieka pilota- przewodnika
- przewodnik po Pradze, Wiedniu i Budapeszcie
- ubezpieczenie nw i kl

1 DZIEŃ – wyjazd ok. 6,oo w stronę Pragi. Po drodze zwiedzanie KUTNEJ HORY - zwiedzanie zabytkowego miasteczka wpisanego na światową listę UNESCO słynącego z historycznych kopalni srebra. Po południu przyjazd do PRAGI – spacer po placu Wacława. Koncert z cyklu światło i dźwięk przy fontannie Kriżika lub wyjazd kolejką na wzgórze Petrin – podziwianie panoramy Pragi. Obiadokolacja i nocleg.
2 DZIEŃ – śniadanie – zwiedzanie Pragi: Hradczany, katedra św. Wita, Złota Uliczka, most Karola, rynek staromiejski, ratusz z zegarem Orłoj. Po południu przejazd na obiadokolację i nocleg w ok. Brna.
3 DZIEŃ – śniadanie – wyjazd do WIEDNIA. Objazd miasta ringiem. Zwiedzanie Hofburgu – zimowej rezydencji, katedra św. Stefana. Przejazd do Schonbrunnu – letniej rezydencji. Krótki pobyt w dawnej wsi winiarskiej Grinzig. Kolacja i nocleg w ok. Budapesztu.
4 DZIEŃ – śniadanie - zwiedzanie BUDAPESZTU : plac millenium , zamek Vajdahunjad w lasku miejskim, katedra św. Stefana , czas wolny a następnie wzgórze zamkowe z dziedzińcami i basztami rybackimi, kościół św. Macieja. Przejazd na wzgórze Gelerta. Obiadokolacja i nocleg w ok. Budapesztu.
5 DZIEŃ - śniadanie- wyjazd do BRATYSŁAWY. Zwiedzanie: katedra św. Marcina, stare miasto, pałac prymasowski. Po południu wyjazd w stronę kraju. Zakończenie wycieczki w godzinach nocnych.