Biuro podrózy Cesta
WycieczkaAktualizacja: 2006-06-08
Odwiedzono: 231 razy od 2005-05-19
WĘGRY
WINOBRANIE W EGERZE

ŚWIADCZENIA:

*AUTOKAR

*2 NOCLEGI + 2 ŚNIADANIA + 1 KOLACJA + 1 KOLACJA Z DEGUSTACJˇ WINA

*OPIEKA PILOTA-PRZEWODNIKA

*PRZEWODNIK Z J.POLSKIM

*UBEZPIECZENIE NW I KL

1 DZIEŃ – WYJAZD Z KRAJU OK. 13,oo PRZEJAZD PRZEZ SŁOWACJĘ NA KOLACJĘ DO HOTELU W EGERZE. PÓ?NYM WIECZOREM KˇPIEL W GORˇCYCH WODACH TERMALNYCH W EGERSZALOK. NOCLEG.
2 DZIEŃ – ŚNIADANIE – ZWIEDZANIE EGERU – ZAMEK, MINARET, ŚREDNIOWIECZNY RYNEK,KOŚCIÓŁ RAC, KATEDRA, SŁYNNA BRAMA FAZOLA. PO POŁUDNIU WINOBRANIE.!!!! Przywitanie gości tradycyjną palinką na stokach winnicy. Chętni do „pracy” przy winobraniu, będą mieli okazję sami zbierać winogrona w winnicy. Po zbiorze degustacja świeżo wyciśniętego musu winnego. Następnie kolacja z degustacją wina przy muzyce cygańskiej. Nocleg w hotelu.
3 DZIEŃ – ŚNIADANIE – WYJAZD W KIERUNKU MISCOLCA. PO DRODZE MOŻLIWOŚĆ PRZEJAŻDŻKI PO JEZIORZE LUB ZWIEDZANIE JEDNEJ Z TRZECH WAPIENNYCH JASKIŃ W POPULARNEJ WYPOCZYNKOWEJ MIEJSCOWOŚCI LILLAFURED.NASTĘPNIE ZWIEDZANIE MISCOLCA – ZAMEK KRÓLOWEJ Z CZTEREMA WIEŻAMI W DIOSGYOR I PIĘKNY KOŚCIÓŁ PRAWOSŁAWNY Z WYSOKIM NA 16M IKONOSTATEM.PO POŁUDNIU KˇPIEL W SKALNYCH GROTACH W MISCOLC-TAPOLCA. WYJAZD W DROGĘ POWROTNˇ DO KRAJU. ZAKOŃCZENIE WYCIECZKI W PÓ?NYCH GODZINACH NOCNYCH.