Biuro podrózy Cesta
WycieczkaAktualizacja: 2006-06-08
Odwiedzono: 1062 razy od 2006-05-26
KOTLINA KŁODZKA


Cena:
400pln dla grupy 20 os. + 2 os. opieki gratis
350pln dla grupy 25 os. + 2 os. opieki gratis
330pln dla grupy 30 os. + 2 os. opieki gratis
300pln dla grupy 35 os. + 2 os. opieki gratis
280pln dla grupy 40 os. + 2 os. opieki gratis

Cena zawiera: autokar 2 noclegi + 2 śniadania + 2 obiadokolacje, opiekę pilota, miejscowego,licencjonowanego przewodnika(1x4godz
i 1 x 8 godz.),
Cena nie zawiera kosztów biletów wstępu do zwiedzanych obiektów. Orientacyjne ceny na 1 osobę: twierdza i labirynt – 5 PLN, Muzeum Papiernictwa – 4 PLN, kaplica czaszek - 2 PLN, Jaskinia NiedĽwiedzia – 11 PLN.

1 DZIEŃ – wyjazd o godz. 7.30, spotkanie w Kłodzku z przewodnikiem, zwiedzanie: twierdzy i labiryntu - unikalnego zabytku architektury militarnej rozbudowanego przez króla pruskiego Fryderyka II Wielkiego oraz mostu gotyckiego wzorowanego na Moście Karola w Pradze. Przejazd do Dusznik Zdroju, zwiedzanie parku zdrojowego z Dworkiem Chopina, pijalni wód zdrojowych oraz Muzeum Papiernictwa – jedynego barokowego młyna papierniczego z 1605 roku w Europie, zakwaterowanie, kolacja, nocleg.
2 DZIEŃ – śniadanie, wyjazd do Kudowy Zdrój, zwiedzanie parku zdrojowego i kaplicy w Czermnej z ogromnym zbiorem czaszek z czasów Wojny Trzydziestoletniej, przejazd do Parku Narodowego Gór Stołowych - zwiedzanie Błędnych Skałek / Strzelińca Wielkiego (rezerwatów przyrody ze skałkami o bardzo oryginalnych kształtach). Przejazd do Wambierzyc - zwiedzanie póĽnobarokowej bazyliki wzorowanej na kościele Salomona w Jerozolimie oraz mini-zoo, kolacja, nocleg.
3 DZIEŃ– śniadanie, przejazd do Polanicy Zdrój – zwiedzanie parku zdrojowego i pijalni wód, przejazd do Kletna – zwiedzanie Jaskini NiedĽwiedziej - największej udostępnionej do zwiedzania jaskini w Polsce.