Wszyscy wiemy że podróże pozwalają poszerzać horyzonty. Dzięki nim możemy lepiej poznać świat, historię, przyswajać wiedzę. Z naszych usług skorzystało już wiele szkół i zakładów pracy. Naszą specjalnością jest organizacja wycieczek grupowych. Wszystkie nasze imprezy zostały przygotowane z największą starannością przez zespół osób z dużym doświadczeniem w oparciu o sugestie i uwagi naszych klientów oraz są kalkulowane bardzo ekonomicznie przy zachowaniu bogatego programu i wysokiej jakości usług.
          Przedstawione przykładowe programy wycieczek mają charakter ramowy, mogą być modyfikowane w zależności od potrzeb grupy. Posiadamy dużo więcej ofert a do zapoznania się z nimi zapraszamy do naszego biura. Przy przygotowaniu oferty uwzględniliśmy szczególnie takie trasy i programy, które pozwolą lepiej poznać historię, kulturę oraz geografię Polski i innych krajów. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej gwarantuje doznanie wspaniałych przygód na łonie przyrody i wśród znanych obiektów i zabytków. Zapewniamy także czas na relaks i zabawę. Mamy nadzieję, że skorzystają Państwo z naszych usług. Będzie nam bardzo miło powitać nowych klientów. Jesteśmy pewni, iż spełnimy także ich oczekiwania.
          Najważniejsze, że posiadamy wszystkie zezwolenia na prowadzenie działalności gospodarczej oraz jesteśmy organizatorem turystyki od 2000 roku zarejestrowanym w Urzędzie Marszałkowskim w Krakowie pod nr 188 a co za tym idzie posiadamy gwarancję ubezpieczeniową Towarzystwa Ubezpieczeniowego AXA.Zapraszamy do skorzystania z naszych usług